Regulamin sklepu

I. Dane firmy

TECH-GRAW Hajok Grzegorz

Ul. Hutnicza 5, 44-200 Rybnik

NIP: 642-288-57-80

Regon: 241304667

Tel. 500303450

II. Składanie zamówień

1. TECH-GRAW zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie.

2. Cena wyświetlana przy produkcie jest ceną za jedną sztukę produktu. Jeżeli jest inaczej (np. cena dotyczy więcej sztuk) jest to zaznaczone w opisie. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto, zawierają podatek VAT. Cena towaru wyrażona jest w polskich złotych. Cena produktu nie zawiera w sobie kosztu przesyłki

3. Po zakupie przedmiotu w sklepie TECH-GRAW należy wysłać na biuro@tech-graw.pl następujące dane:

1. wybrany jeden wzór z danymi do wstawienia w wybrany projekt lub wybrany jeden wzór ze swoim tekstem do wygrawerowania na przedmiocie . PROSIMY NIE PRZESYŁAĆ TEKSTÓW W EDYTORACH TEKSTOWYCH, TYLKO W TREŚCI MAILA.

2. klient wybierając jeden wzór nie ma możliwości zmiany na inny projekt- proszę o przemyślane wybory. W cenie towaru są 2 darmowe poprawki w wybranym już wzorze- kolejne są płatne.

3. tekst we wiadomości e-mail /grafikę (plik corel krzywki v  9) do wygrawerowania na wybranym produkcie- w przypadku kiedy klient ma swój projekt .

4. Konsument ma obowiązek wypełnienia formularza dostawy i wysyłki  gdzie musi podać dane adresowe, na które ma zostać wysłana przesyłka. Określić transport i sposób płatności za towar.

5. Sklep internetowy TECH-GRAW jest czynny przez całą dobę w ciągu wszystkich dni w roku. Zamówienia składane w dni wolne od pracy będą realizowane w pierwszym dniu pracującym następującym po dniu złożenia zamówienia.

6. Termin realizacji 7 dni roboczych . Czas realizacji liczony od odnotowania wpłaty lub w przypadku kiedy klient otrzymuje projekt od potwierdzenia projektu przez klienta. W sezonie może ulec wydłużeniu. Czas realizacji nie wlicza czasu doręczenia paczki przez przewoźnika.

7. Przesyłki wysyłane są tradycyjną Pocztą Polską oraz kurierem: POCZTEX, DPD

III. Potwierdzenie i weryfikacja zamówień

1. Poprawnie złożone zamówienie potwierdzane jest za pomocą automatycznej wiadomości wysyłanej na adres e-mail klienta natychmiast po złożeniu zamówienia.

2. Jeżeli potwierdzenie zamówienia nie dojdzie na adres e-mail podany podczas rejestracji, klient powinien skontaktować się mailowo biuro@tech-graw.pl w celu ustalenia przyczyny braku wiadomości potwierdzającej złożone zamówienie.

3. Kupujący zobowiązany jest do przesłania na pocztę: biuro@tech-graw.pl tekstu, grafiki, dedykacji do wygrawerowania/nadruku na wybranym produkcie.

4. Sklep internetowy zobowiązuje się do przesłania projektu (jeżeli wpisany jest w stronie o produkcie) w terminie określonym na stronie produktu (projekt w formie pliku jpg). Projekty dotyczą szkła, skrzynek oraz przedmiotów, które posiadają na aukcji informację o przesyłanym projekcie. Projekty tabliczek nie są wykonywane.

5. Klient zobowiązany jest do przesłania tekstu graweru w formie jaka ma być wykonana, Nie odpowiadamy za błędy, stylistykę tekstu przesłanego przez klienta.

6. Termin wykonania usługi grawerskiej podany na stronie produktu liczony jest od momentu zatwierdzenia przez klienta projektu.

7. W przypadku rezygnacji klienta z zakupionego przedmiotu, w momencie gdy zostały poczynione kroki do jego wykonania ( np. przygotowanie projektu, wykonanie grawerunku na produkcie itp.) klient ponosi opłatę za wykonaną usługę, zgodnie z cennikiem firmy.

8. W przypadku zakupu towaru personalizowanego, w którym klient otrzymał projekt na maila w chwili rezygnacji klienta z dalszej realizacji, pokrywa on koszty wykonania projektu na zamówienie. Skrzynka 1 -50 zł / sztuka, 2-60 zł/sztuka, 3-70 zł/ sztuka, szkło-40 zł/ sztuka, tabliczka 50 zł/ sztuka, dyplom- 50 zł/ sztuka.

V. Płatności

1. Klient ma możliwość wyboru formy płatności:

1. wysyłka za pobraniem (płatność przy odbiorze przesyłki)

2. przelewem na konto: ING Bank Śląski S.A. nr konta: 20 1050 1344 1000 0090 6966 3087

3. gotówka - odbiór osobisty

2. Na życzenie wystawiamy faktury VAT po podaniu przez Klienta danych do faktury.

VI. Gwarancja

1. Wszystkie produkty oferowane przez www.tech-graw.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

2. Każdą przesyłkę należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie ewentualnych uszkodzeń towaru należy spisać protokół szkody z kurierem. Przesyłki kurierskie są ubezpieczone i oklejone „Uwaga Szkło”- należy otwierać przy kurierze. Paczki pocztowe nie są ubezpieczone. W razie wybrania paczki pocztowej i uszkodzenia przedmiotu w transporcie nie ma możliwości reklamacji takiej paczki u przewoźnika.

VII.Zwroty towarów

1. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy : W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.biuro@tech-graw.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.

2. Oświadczenie o odstąpienie od umowy  

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci

odstąpienia od umowy)

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:  W przypadku

odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje

Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:

o  świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za

wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem

świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci

prawo odstąpienia od umowy. Klient zakupujący produkt, opatrzony

grawerunkiem/nadrukiem wykonanym na jego zamówienie(logiem,

tekstem,  grafiką, imieniem i nazwiskiem lub dedykacją stanowiący

personalizację produktu  dla określonej osoby/firmy) nie ma możliwości

odstąpienia od umowy.

w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,

wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu

jego zindywidualizowanych potrzeb.

Zwrotowi podlega towar, który nie posiada znaków personalizacji.

Zwrotowi podlega towar uszkodzony, który wymieniany jest na sprawny.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w

stanie nienaruszonym do 14 dni w oryginalnym opakowaniu wraz

paragonem-fakturą

VIII. Reklamacje produktu

Opis procedury reklamacyjnej:

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy w formie pisemnej na adres korespondencyjny Sprzedawcy lub mailowo - biuro@tech-graw.pl. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,

datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,

wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

2. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty otrzymania pisma reklamacyjnego w prawidłowej postaci - tj. zawierającego niezbędne dane.

W przypadku Klientów, którzy wybrali przesyłkę kurierską jako formę dostawy, należy wraz z pismem reklamacyjnym dostarczyć , spisywany przez kuriera, mający na celu potwierdzenie jakichkolwiek uszkodzeń i uszczerbków dostarczonego towaru. Dokument ten jest podstawą do wymiany towaru lub zwrotu pieniędzy.

  

IX. Postanowienia końcowe

1. Towar widoczny na zdjęciach może różnić się od rzeczywistego odcieniem koloru. Wpływa na to wiele czynników, takich jak: różne odcienie tego samego koloru w obrębie jednego produktu, oświetlenie, obróbka zdjęć, oraz ustawienia monitora.

2. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia towarów chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody firmy TECH-GRAW.